O nas

KILKA SŁÓW O RUBIN BEEF®

WIEDZA

Wiedza jej pracowników bazuje na doświadczeniach przekazywanych z pokolenia na pokolenie w ramach rodzinnej firmy już od 27 lat

Szczególnie dbamy o szkolenia pracowników oraz nieustannie staramy się usprawniać proces produkcji. Nieustanne podnoszenie kwalifikacji obecnych pracowników, ciągłe dostosowywanie ich umiejętności i talentów do wymagań rynku i oczekiwań klientów.

SELEKCJA

Równie istotne jest innowacyjne podejście, które sprawia, że mięso wołowe produkowane przez Rubin Beef spełnia wyśrubowane standardy europejskie.

Posiadamy jedną z najnowocześniejszych linii rozbiorowych, która pozwala na realizowanie różnych zamówień, świeżo mrożonych, pakowanych rolowo, pakowanych próżniowo vacuum.

ANALIZA

Nad całością produkcji czuwa system BPCS impuls Evo, który pozwala nam na ciągłą analizę i optymalizację procesu na każdym etapie.

Dzięki autorskiemu projektowi zakładu sprosta on zamówieniom realizowanym dla różnych Klientów indywidualnych, takich jako hotele i restauracje ale również masowych.

LICZNE CERTYFIKATY

Potwierdzeniem najwyższej jakości mogą być certyfikaty, jakimi poszczycić może się marka Rubin Beef:

HACCP - postępowanie mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa żywności przez identyfikację i oszacowanie skali zagrożeń z punktu widzenia wymagań zdrowotnych żywności oraz ryzyka wystąpienia zagrożeń podczas przebiegu wszystkich etapów produkcji i obrotu żywnością.

GMP - zestaw standardów stosowanych w produkcji przemysłowej w branży spożywczej oraz innych obszarach działalności gospodarczej. Zasady DPP zapewniają wysoką jakość i czystość materiałów użytych do produkcji danego wyrobu oraz pełną kontrolę nad pochodzeniem i jakością surowców.

IFS - celem standardu jest minimalizacja ryzyka wystąpienia zagrożeń bezpieczeństwa żywności producentów współpracujących z sieciami handlowymi. W szczególności dotyczy to sytuacji dostarczania produktów pod marką własną dla sieci handlowej.

BRC - dla całej marki produktów lub dla konkretnego produktu marki to gwarancja, że dany produkt pomyślnie przeszedł specjalistyczne testy i inspekcje, jest wysokiej jakości i jest bezpieczny dla konsumentów.

GHP - działania, które należy podjąć, i warunki, które muszą być spełniane i kontrolowane na wszystkich etapach produkcji lub obrotu, aby zapewnić bezpieczeństwo żywności, zgodnie z art. 3 ust. 3 pkt. 8 ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia.

POWIĘKSZAMY ZASIĘG

Ambicje pozwalają realizować plany, a te mamy zdecydowanie duże. Już w tej chwili eksportujemy nasze mięso wołowo do większości krajów europejskich, jak i do krajów Azji.

Zawsze stawiamy na najwyższą jakość naszych produktów oraz ich powtarzalność, a najlepszym dowodem na to są właśnie odbiorcy rozmieszczeni w różnych zakątkach świata. Pomimo odległości, jaką muszą pokonać nasze produkty zanim dotrą do odbiorcy, zawsze zachowują dobry smak i odpowiednią strukturę. Zawdzięczamy to utrzymaniu stałej temperatury mięsa wołowego podczas całego procesu produkcji oraz dystrybucji. Mamy pewność, że dostarczona przez nas wołowina będzie świeża, a klient zadowolony.

f
About

TRANSPORT

PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH

WIĘCEJ INFORMACJI

About

Marka wchodząca w skład Rubin Food Group™, zajmująca się obsługą floty transportowej.

Ścisła współpraca z pozostałymi podmiotami w grupie sprawia, że proces produkcji i dostawy realizowany jest sprawnie, a żywność dociera do odbiorców w terminie. Posiadamy własną flotę samochodową, dzięki której możemy być niezależnymi dystrybutorami. W naszej firmie transport, mimo, że jest ostatnim czynnikiem całego procesu, nie jest mniej ważnym od pozostałych. Wręcz przeciwnie, to rubinowa wisienka na torcie. Najważniejszym aspektem transportu w naszej firmie jest to, że przewożone produkty utrzymywane są w dokładnie takiej samej temperaturze, jak to miało miejsce podczas całego procesu produkcji.

About

PRZECHOWYWANIE

PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH

WIĘCEJ INFORMACJI

About

Marka wchodząca w skład Rubin Food Group™, zajmująca się optymalizacją warunków przechowywania produktów żywnościowych.

Potrzebą stworzenia dużej chłodni składowej jest dynamicznie rozwijająca się marka Rubin Beef®. Nasze chłodnie wyposażone są w wysokiej klasy urządzenia chłodzące, utrzymujące odpowiednią, stałą temperaturę. Zapewniając produktom odpowiednią ochronę. Biorąc pod uwagę ciągły rozwój oraz rosnące zapotrzebowanie rynku na powierzchnie magazynowe. Grupa Rubin Food Group™ realizuje projekt związany z rozbudową powierzchni magazynowej. W celu optymalizacji kosztów oraz poszerzenia oferty. W niedalekiej przyszłości marka Rubin Cold Stores™ chce świadczyć usługi przechowywania produktów żywnościowych.

BĄDŹMY
W KONTAKCIE

Chmurka kontaktu.