Zdjęcie mięsa

RUBIN FOOD GROUP na Polagra Food 2018 w Poznaniu!

Ikonka kalendarza 20.04.2018

Od 8 do 10 maja zapraszamy na stoisko RUBIN FOOD GROUP podczas trwania Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych Polagra Food 2018, które odbędą się w Poznańskim Centrum Kongresowym. W czasie trwania targów zaprezentujemy nasze najnowsze produkty z wyselekcjonowanego mięsa wołowego.

Stoisko RUBIN FOOD GROUP będą mogli znaleźć Państwo w Pawilonie 8A na stoisku 16. Na wszystkich odwiedzających będą czekać atrakcje.

Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych Polagra Food 2018 to zwiastun trendów konsumenckich, kompleksowy przegląd ofert, ale również promocja polskiej gospodarki na rynku międzynarodowym. Dla odwiedzających i wystawców przygotowane będą specjalne warsztaty, szkolenia oraz panele dyskusyjne.

Wywiad z Prezesem Rubin Food Group - Piotrem Mikulcem

f
About

TRANSPORT

PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH

WIĘCEJ INFORMACJI

About

Marka wchodząca w skład Rubin Food Group™, zajmująca się obsługą floty transportowej.

Ścisła współpraca z pozostałymi podmiotami w grupie sprawia, że proces produkcji i dostawy realizowany jest sprawnie, a żywność dociera do odbiorców w terminie. Posiadamy własną flotę samochodową, dzięki której możemy być niezależnymi dystrybutorami. W naszej firmie transport, mimo, że jest ostatnim czynnikiem całego procesu, nie jest mniej ważnym od pozostałych. Wręcz przeciwnie, to rubinowa wisienka na torcie. Najważniejszym aspektem transportu w naszej firmie jest to, że przewożone produkty utrzymywane są w dokładnie takiej samej temperaturze, jak to miało miejsce podczas całego procesu produkcji.

About

PRZECHOWYWANIE

PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH

WIĘCEJ INFORMACJI

About

Marka wchodząca w skład Rubin Food Group™, zajmująca się optymalizacją warunków przechowywania produktów żywnościowych.

Potrzebą stworzenia dużej chłodni składowej jest dynamicznie rozwijająca się marka Rubin Beef®. Nasze chłodnie wyposażone są w wysokiej klasy urządzenia chłodzące, utrzymujące odpowiednią, stałą temperaturę. Zapewniając produktom odpowiednią ochronę. Biorąc pod uwagę ciągły rozwój oraz rosnące zapotrzebowanie rynku na powierzchnie magazynowe. Grupa Rubin Food Group™ realizuje projekt związany z rozbudową powierzchni magazynowej. W celu optymalizacji kosztów oraz poszerzenia oferty. W niedalekiej przyszłości marka Rubin Cold Stores™ chce świadczyć usługi przechowywania produktów żywnościowych.

BĄDŹMY
W KONTAKCIE

Chmurka kontaktu.