Zdjęcie mięsa

Rubin Beef laureatem programu „Doceń polskie”

Ikonka kalendarza 09.02.2018

Rubin Sp. z o.o. Sp. komandytowo-akcyjna zdobyła niedawno trzy godła Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Certyfikaty jakości i tytuły TOP PRODUKT przyznano jej za: Antrykot Steak Prime, Rostbef Steak Prime oraz Polędwicę Wołową.

Przedstawiciele firmy z Myślachowic mają powody do dumy. Wyróżnienia są nadawane wyłącznie produktom, którym specjaliści z branży spożywczej wystawili maksymalne noty. Do audytu żywności zakwalifikowano 142 wyroby z całej Polski, nagrodzono tylko te cechujące się odpowiednim smakiem i wyglądem oraz adekwatnym stosunkiem jakości do ceny.

Rubin Beef laureatem programu „Doceń polskie”

 

Decyzja o wyróżnieniu produktów Myślachowickiej firmy zapadła 31 stycznia br., podczas XXVII atestacji żywności organizowanej w ramach Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. - Tym razem specjaliści zawodowo związani z żywieniem i technologią żywienia ocenili 142 wyroby z oferty 66 producentów z całego kraju. Warunkiem udziału w atestacji jest posiadanie tzw. polskiego akcentu, wyrażającego związek produktu z naszym krajem, takie jak tradycyjna receptura czy rodzime składniki - wyjaśnia Karolina Szlapańska, organizatorka programu.

Wszystkie artykuły spożywcze zostały indywidualnie sprawdzone przez każdego jurora, po czym otrzymały noty za smak, wygląd i stosunek jakości do ceny. Za każdą z tych cech członkowie Loży Ekspertów przyznają oceny w dziesięciostopniowej skali. Certyfikat „Doceń polskie” jest przyznawany wyrobom, które uzyskają minimum 7,5 pkt. Tytuł TOP PRODUKT jest zarezerwowany dla artykułów z maksymalnymi notami. Patronat honorowy nad atestacjami sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Jedną z uhonorowanych firm jest Rubin Sp. z o.o. Sp. komandytowo-akcyjna. Trzem propozycjom z jej oferty przyznano certyfikaty jakości i tytuły TOP PRODUKT. Nagrodzone zostały: Antrykot Steak Prime, Rostbef Steak Prime oraz Polędwica Wołowa. 

 

Trzy oceniane propozycje, trzy tytuły Top Produkt.

 

… w ten sposób można podsumować udział wyrobów firmy Rubin Spółka z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna w XXVII atestacji żywności. 


Antrykot Steak Prime, Rostbef Steak Prime oraz Polędwica wołowa marki Rubin Beef otrzymały maksymalne noty za wszystkie oceniane aspekty, dlatego przyznano im zarówno certyfikaty jakości, jak i tytuły TOP PRODUKT. Decyzja o przyznaniu wyróżnień zapadła 31 stycznia w Sosnowcu. Obradom Loży Ekspertów przewodniczył Mirek Drewniak, współzałożyciel Klubu Szefów Kuchni. 

Wynik atestacji nie pozostawia wątpliwości co do jakości propozycji Rubin Beef.

f
About

TRANSPORT

PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH

WIĘCEJ INFORMACJI

About

Marka wchodząca w skład Rubin Food Group™, zajmująca się obsługą floty transportowej.

Ścisła współpraca z pozostałymi podmiotami w grupie sprawia, że proces produkcji i dostawy realizowany jest sprawnie, a żywność dociera do odbiorców w terminie. Posiadamy własną flotę samochodową, dzięki której możemy być niezależnymi dystrybutorami. W naszej firmie transport, mimo, że jest ostatnim czynnikiem całego procesu, nie jest mniej ważnym od pozostałych. Wręcz przeciwnie, to rubinowa wisienka na torcie. Najważniejszym aspektem transportu w naszej firmie jest to, że przewożone produkty utrzymywane są w dokładnie takiej samej temperaturze, jak to miało miejsce podczas całego procesu produkcji.

About

PRZECHOWYWANIE

PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH

WIĘCEJ INFORMACJI

About

Marka wchodząca w skład Rubin Food Group™, zajmująca się optymalizacją warunków przechowywania produktów żywnościowych.

Potrzebą stworzenia dużej chłodni składowej jest dynamicznie rozwijająca się marka Rubin Beef®. Nasze chłodnie wyposażone są w wysokiej klasy urządzenia chłodzące, utrzymujące odpowiednią, stałą temperaturę. Zapewniając produktom odpowiednią ochronę. Biorąc pod uwagę ciągły rozwój oraz rosnące zapotrzebowanie rynku na powierzchnie magazynowe. Grupa Rubin Food Group™ realizuje projekt związany z rozbudową powierzchni magazynowej. W celu optymalizacji kosztów oraz poszerzenia oferty. W niedalekiej przyszłości marka Rubin Cold Stores™ chce świadczyć usługi przechowywania produktów żywnościowych.

BĄDŹMY
W KONTAKCIE

Chmurka kontaktu.